Video: Kevin Butler bewijst dat Move niet alleen voor kinderen is
Kevin Butler, de 'nep' vice-president van Sony, heeft al vaker geschitterd in PlayStation reclames. Ook in een nieuwe reclame is hij weer te zien. Hierin bewijst hij dat de Move niet alleen geschikt is voor kinderen.
Er gebeurt van alles in deze reclame. In slow motion vliegen er bijvoorbeeld stropdassen en snacks voorbij, er speelt opera muziek op de achtergrond, Vikingen zijn aan het eten en er vliegt spontaan een plant in de brand. Waarom? Gewoon, omdat het kan? Daar gaan wij tenminste van uit, leuk is het in ieder geval wel!
-
IndustrieRechtszaak tegen Pocketpair levert waarschijnlijk weinig op
Nintendo's en The Pokémon Company's rechtszaak tegen Palworld-ontwikkelaar Pocketpair gaat waarschijnlijk weinig opleveren.
0 reacties -
TrailerC.A.B.A. brengt door Backrooms geinspireerde game naar VR
C.A.B.A. is een gloednieuwe VR-horrorgame gebaseerd op een level uit The Backrooms. Verken een vervloekt metrostation en overleef de duistere krachten.
0 reacties -
Game review1Solarpunk review - Levert te weinig energie op
Duurzame survivalcraft op zwevende eilanden: dat is Solarpunk. Bouw je thuisbasis en automatiseer deze volledig om in dit universum te overleven.
1 reactie -
IndustrieSteam wordt ook in Nederland ter verantwoording geroepen
De Stichting Consumenten Competition Claims beschuldigd Valve/Steam van het kunstmatig omhoog houden van prijzen door misbruik van hun monopolie te maken.
8 reacties